"כל בני האדם נולדו שווים, אבל שונים":

בזמנים של פסי ייצור המוניים המתעלמים מהייחודיות של כל אחד מאיתנו, אנו שמים את הדגש על הצרכים האישיים שלך.

 "עידן" הינה חברה משפחתית, שורשית שחיה ונושמת את עולם העיצוב, וכבר מעל ל-40 שנה מתמחה בכורסאות אשר כל תהליך ייצורן מתבצע בישראל. אנו מייצרים כורסאות וריהוט איכותי בעבודת יד המותאם בדיוק לכם ועל פי דרישתכם. ב-עידן מבינים שרהיטים המותאמים אישית הם צורך בסיסי לביטוי עצמי, זו הסיבה שכבר עשרות שנים אנו החברה היחידה שמייצרת כורסאות כפי שדמיינתם תוך התאמה לממדי הגוף וסגנון החיים, מה שהופך אותן לייחודיות וארגונומיות באמת. בין הקטגוריות השונות :

  •  כורסאות בהתאמה אישית – המותאמות למגוון רחב של קהלים תוך שימת דגש על פתרונות ישיבה נוחים, מגוונים ומעוצבים לפי בחירה.
  • ספות ומערכות ישיבה לקולנוע ביתי – המעניקות תחושה מפנקת של קולנוע בחלל הבית.
  • כורסאות בוס קומפורט – רחבות ומפנקות המשלבות בין עיצוב ונוחות ומאפשרות הרגעות.
  • כורסאות הקמה ייעודיות – לתמיכה בקימה ובישיבה לבעלי מגבלה תפקודית.

נוחות הכורסאות ב-עידן היא תוצר של מבנה ארגונומי ייחודי המושתת על רצועות אלסטיות בשילוב רפידות מבודדות, המעניקות תמיכה מרבית לכל חלקי הגוף. זאת בזכות התאמה מלאה לנתוני, הגוף מה שמוביל להרפיה מוחלטת של השרירים ותמיכה אורתופדית מלאה. כל הכורסאות מיוצרות על ידינו מחומרי הגלם האיכותיים ביותר תוך הקפדה על רמת גימור מדוייקת ושימוש במנגנונים ייעודיים המיוצרים על ידי המותג הגרמני LUSCH העומדים בתו תקן אירופי ISO9002. התכנון המדוייק של המערכת המוטורית  בשילוב עם הנדסת אנוש מתקדמת, מבטיחה תפקוד תקין ושקט למשך שנים רבות. מנגנון הריקליינר, משולב במערכת מתוחכמת העשויה קורות מתכת מצופות בכרום, בעלת פתיחה בטיחותית המאפשרת התאמת הכורסא למגוון תנוחות.

אנו ב-עידן מאפשרים לך לבחור בין בדים איכותיים ממגוון צבעים וסוגים, המאפשרים התאמה למגוון רחב של סגנונות וחללים, זאת לצד משענות ומסגרות עץ מסוגים  שונים, כדוגמת אלון, בוק ,אגוז ובירץ`.

אנחנו גאים בייצור איכותי ,מקומי ומבטיחים נוחות מתמשכת ,עיצוב על זמני ואחריות לכל החיים על המנגנון.